Masz wrażenie, że dzieci wchodzą Ci na głowę? Mówisz do nich, a one nie słuchają. A może tak bardzo skupiasz się na swoich wychowawczych obowiązkach, że zapominasz o sobie? Zapraszam Cię w podróż w głąb rodzicielstwa. Dołącz do warsztatów i zdobądź Moc Pozytywnego Wychowania!

Social Media
zdjęcie dziecka układającego puzzle sześcienne

Kilka prezentów, które znalazły się pod choinką

Dzisiejszy wpis będzie krótki i fotograficzny. W tym roku Mikołaj wnikliwie przyglądał się naszej rodzince i dzięki temu pod choinką znalazły się zupełnie trafione prezenty. Sukcesywnie na stronie będą pojawiać się opisy poszczególnych przedmiotów.

Zdjęcie sensorki pomarańczowej

Zdjęcie książeczki sensorycznej

Sensorki i zabawki edukacyjne dla maluchów

Pod choinką najmłodsi znaleźli między innymi książeczkę edukacyjną oraz szeleszczące sensorki z gatunku hand made. Najbardziej ucieszyło zaangażowanie Małej, która wykonała w pełni samodzielnie poduszkę-sensorkę dla siostry, którą uszyła na maszynie.

Zdjęcie sensorki niebieskiej

Gry logiczne, rodzinne oraz klocki lego

Dla nieco starszych dzieci Mikołaj przyniósł gry uczące logicznego myślenia i spostrzegawczości. Mówi się też, że inteligencję można czerpać z klocków lego 🙂 Zadbał także o rodzinną rozrywkę.

Zdjęcie Lego Elves

Gry logiczne podróżne

Zdjęcie gry pt.Założysz się

zdjęcie dziecka układającego puzzle sześcienne

Zdjęcie puzzli płaskich

Puzzle płaskie, sześcienne i 3D

Jesteśmy prawdziwymi maniakami puzzle’owymi, dlatego pod choinką znalazły się układanki płaskie, puzzle w klockach oraz puzzle przestrzenne.


A co Wy znaleźliście pod choinką? 🙂

6 komentarzy
 • Miłka
  Posted at 11:49h, 27 grudnia Odpowiedz

  U nas było sporo Mikołajów, wszystkie prezenty bardzo trafione, synek przeszczęśliwy: klocki Lego, garaż dla samochodów, straż pożarna, gry edukacyjne, książeczki 🙂

 • Aleksandra Ćmachowska
  Posted at 08:19h, 27 grudnia Odpowiedz

  Looooo ile prezentów :). U nas główną atrakcją dla malucha była mata pianinko z fisherprica 😀 mega prezent ^^ mały ma niecałe 5 miesięcy, a potrafi się nim zająć na dłuższą chwilę 😉

 • Paulina W.
  Posted at 20:19h, 26 grudnia Odpowiedz

  Mamy Założysz się i uwielbiamy!

 • dziubdziak.pl
  Posted at 19:52h, 26 grudnia Odpowiedz

  U nas tańczący Bebo, puzzle i kolejka – kolejka juz 3 dzień w obiegu i się nie nudzi. Wszystkie prezenty trafione bo na zamówienie 😉

Post A Comment