Mam na imię Darina. Pracuję w branży finansowej w obszarze zarządzania sprzedażą produktów kredytowych. Z wykształcenia jestem socjologiem i choć mówi się, że nie pracuję w zawodzie, to w gruncie rzeczy multum umiejętności zdobytych podczas studiów wykorzystuję na co dzień od początku mojej drogi zawodowej.

Jestem żoną z miłości. Mojego męża poznałam pół roku przed ślubem i z perspektywy wiem, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Dosłownie. Nasze oczy po prostu się spotkały i tak już zostało. Och, zastanawiacie się, jak to możliwe. Powiem Wam, że sama nie wiem i oczywiście – nadal się docieramy (mówiąc delikatnie).

Najbardziej jestem mamą. Moja pierwsza latorośl (nazwijmy ją Małą) skończyła 8 lat, a druga zimorośl (nazwijmy ją Minią) niedługo skończy 2 lata. Mała była moją pierwszą inspiracją, dzięki której odkryłam w sobie niezliczone pomysły na spędzanie czasu z dziećmi. Pojawienie się Minii na świecie oraz wyjątkowa relacja między dziewczynkami sprawiły, że dostrzegłam potencjał w części stosowanych przeze mnie (dotychczas intuicyjnie) metod wychowawczych.

Ten blog to pomysł, który rozwijał się we mnie bardzo długo. Wstyd napisać, że ten czas można mierzyć w latach. Dzisiaj wiem, że kiełkował od momentu, gdy więcej czasu spędzałam z moją pierworodną niż z dorosłymi. Z przystankami po drodze, kilkoma gorzkimi lekcjami i dostrzeganiem najdrobniejszych sukcesów wychowawczych, mogę dzisiaj powiedzieć, że jestem na dobrej drodze do przekazania moim dzieciom Wartości przez duże „W”.

Na blogu znajdziecie:

Niebawem na stronie pojawi się też Oferta - nie zdradzę na razie szczegółów 🙂

Zapraszam