Kilka prezentów, które znalazły się pod choinką

with 6 komentarzy

Dzisiejszy wpis będzie krótki i fotograficzny. W tym roku Mikołaj wnikliwie przyglądał się naszej rodzince i dzięki temu pod choinką znalazły się zupełnie trafione prezenty. Sukcesywnie na stronie będą pojawiać się opisy poszczególnych przedmiotów.

Sensorki i zabawki edukacyjne dla maluchów

Pod choinką najmłodsi znaleźli między innymi książeczkę edukacyjną oraz szeleszczące sensorki z gatunku hand made. Najbardziej ucieszyło zaangażowanie Małej, która wykonała w pełni samodzielnie poduszkę-sensorkę dla siostry, którą uszyła na maszynie.

Gry logiczne, rodzinne oraz klocki lego

Dla nieco starszych dzieci Mikołaj przyniósł gry uczące logicznego myślenia i spostrzegawczości. Mówi się też, że inteligencję można czerpać z klocków lego 🙂 Zadbał także o rodzinną rozrywkę.

Puzzle płaskie, sześcienne i 3D

Jesteśmy prawdziwymi maniakami puzzle'owymi, dlatego pod choinką znalazły się układanki płaskie, puzzle w klockach oraz puzzle przestrzenne.

A co Wy znaleźliście pod choinką? 🙂

Follow Darina Makiewicz-Asiedu:

Z wykształcenia - socjolog, z doświadczenia - bankowiec, z miłości - mama dwóch córek, które każdego dnia uczą mnie jak nie zwariować.

6 Responses

 1. Miłka
  | Odpowiedz

  U nas było sporo Mikołajów, wszystkie prezenty bardzo trafione, synek przeszczęśliwy: klocki Lego, garaż dla samochodów, straż pożarna, gry edukacyjne, książeczki 🙂

 2. Aleksandra Ćmachowska
  | Odpowiedz

  Looooo ile prezentów :). U nas główną atrakcją dla malucha była mata pianinko z fisherprica 😀 mega prezent ^^ mały ma niecałe 5 miesięcy, a potrafi się nim zająć na dłuższą chwilę 😉

 3. Paulina W.
  | Odpowiedz

  Mamy Założysz się i uwielbiamy!

 4. dziubdziak.pl
  | Odpowiedz

  U nas tańczący Bebo, puzzle i kolejka – kolejka juz 3 dzień w obiegu i się nie nudzi. Wszystkie prezenty trafione bo na zamówienie 😉

Leave a Reply